Лоба на врвот – стигна до бр 1 на светска топ листа


Новиот хит на Викторија Лоба со помош на вашите гласови успеа да се искачи на 1 место на светска топ листа.

Новата песна на Викторија Лоба е на англиски јазик – “Summer Love”, и можете да ја преслушате од линкот на холандската продуценска куќа Spinning Records

1001799_559282817447385_446684335_n

Оваа песна, како што не информираа од dj gosh i iwayo, досега е симната од врвни светски DJ-и и истата веќе се пушта во светските летни клубови.

Песната можете да ја преслушате на следниов линк, а доколку ви се допадне и да гласате ТУКА за уште повисоко искачување на Summer Love на топ листата.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1