Ме тепаше бидејќи не сакав да спијам со тројца – исповед на елитна проститутка


Во ова влегов пред пет години бидејќи ми беа потребни пари. Михајло го запознав во клубот во кој работев како танчарка. Беше фин и слаткоречив, а изгледаше како добар човек. Ми ветуваше сè, тврдеше дека ќе бидам максимално заштитена.

Вака ја започнала својата приказна за српски Курир една од проститутките во Белград која до неодамна работела за уапсениот Михајло Максимовиќ.

Но оттогаш за неа започнал вистински пекол. Нејзиниот макро Михајло три години ја малтретирал и уценувал.

500ja-kidnapiral-ja-pretepa

-Михајло го запознав во 2008-та година во еден ноќен клуб, и кога почнав да работам за него преживеав пекол. Ми ветуваше кули и градови, а кога му кажав дека ја напуштам проституцијата морав да му исплатам 20.000 евра, ијаваила Тамара која за Михајло Максимовиќ работела три години.

Максимовиќ неодамна беше уапсен и се наоѓа под истрага поради сомнение дека организирал мрежа од десеттина девојки, меѓу кои била и уапсената старлета Милица Живановиќ, позната како Мими Оро.makro

-Ми покажа фотографии од проститутките кои работат за него…Сите беа убави и делуваа задоволни. Ја прифатив понудата. Тој договараше со кого ќе се гледам. Во една вечер требаше да спијам со еден маж, но некогаш се случуваше тоа да бидат и тројца, се потсетува девојката.

Тамара објаснила дека договорот бил да ги задоволува клиентите по договорена цена.

-Меѓутоа, тие сакаа и орално, ме малтретираа, се изживуваа, а кога ќе минеше договореното време не ме пуштаа да си одам. Ме удираа бидејќи сакаа уште. Се жалев кај Михајло, кој не ме заштити, напротив или ме тепаше, или ми даваше пари, ја завршила Тамара својата несреќна приказна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1