Милјана има љубовник – одлучи да се разведе од стариот сопруг штом излезат од српското реално шоу


Милјана Божиќ и Немања Стаматовиќ Жабац скоро воопшто не се одвојуваат еден од друг.

Тие разменуваат нежности кога и да им се пружи прилика за тоа, а сопругот на Милјана, Милојко повеќе не ги плаши – тие не обрнуваат внимание дали тој ќе ги фати на дело или не. Милјана и Милојко станаа популарни во регионот поради 53 години разликата во години. Тие сега учествуваат во реалното шоу „Парови“ каде јавно споделуваат што се случува во нивната врска. Она што е сега интересно е што Милјана има љубовник, кој исто така е оженет, но одлучила да стави крај на својот брак кога ќе излезе од реалното шоу.

„Јас се разведувам од Милојко штом излезам од овде“, рекла таа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1