Не може да го разбере бебето – Сашко Коцев побара помош од сите мајки


Актерот Сашо Коцев неодамна стана татко. Инспириран од Фејсбук групите во кои мајките меѓусебно си помагаат и си одговараат на одредени прашања и самиот тој одлучи да ги замоли сите мајки за помош Статусот кој го напиша за само 20 минути стана вистински хит и собра над 500 лајкови и коментари.Помош веднаш понудија неговите духовити пријатели:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1