Не можела да го спаси животот на својот син – не знаела што да прави (Видео)


reklama davenje

Детето скока во домашниот базен, ја удира главата во цемент и во несвест пропаѓа на дното од водата, мајката не може да му помогне на својот син поради тоа што не знае прва помош 

Кога мајката забележа дека се случи нешто страшно, без да размислува скокна во базенот, но сето тоа е бадијала кога не може да му го спаси животот затоа што не знае прва помош. Ова е шокантна реклама која говори за важноста од познавањето на прва помош

Погледнете ја шокантната реклама

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1