НЕЦЕНЗУРИРАНО ВИДЕО: Поради оваа видео снимка е убиен Сале Мутави?


Александар Станковиќ, познат како Сале Мутави, водачот на навивачката група на Партизан, „Гробари“ убиен, брутално изрешетан со 60 куршуми во главата.sale-mutavi

Според српските медиуми во убиството биле вмешани кланови од црногорската мафија од Котор како и дека можни извршители на убиството би можело да бидат мафијаши од Босна и Херцеговина, т.е членови на криминалната група Пинк Пантер.

Но едно е јасно Сале и беше добро познат на полицијата но и на Балканот, а од следново видео проценете за што станува збор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1