НОВА ТРАГЕДИЈА: Загинаа татко, мајка и син


Цело семејство загина вечерва на автопатот Белград-Ниш.

soobrakjajk srbija

Возило „Опел корса“ се преврте и настрадаа две машки и едно женско лице.

Како што јавуваат српските медиуми, станува збор за цело семејство. Животите ги загубија мајка, татко и нивниот 28-годишен син кој управувал со возилото.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1