Питон од 2 метра излегол од веце шолјата додека вршела нужда


Триесет и четиригодишната Нораслинда Асатдодека била во ВеЦе-то дома почувствувала чудна болка во ребрата, а тогаш се згрозила кога сфатила дека од нејзината ВеЦе шолја излегол питон долг 2 метра кој своите заби ги зарил во нејзината нога.

wc-solja

Таа пред загризувањето слушнала чудно шушкање. Во болницата примила инјекција и потоа пуштена дома, но кажуваат дека штетата е повеќе психолошка.

Толку била истрауматизирана што сега се плаши да го користи тоалетот во својот дом, па попрво оди во јавните тоалети да врши нужда.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1