Потресна приказна на славната пејачка: Да не абортирав денес мојот син ќе имаше 16 години


Раперката Ники Минаж ја промовираше својата нова песна „All Things Go” во која прозбори за своето минато, но најмногу зборува за тоа што ја прекинала бременоста на 15 години.

niki minaz

Таа во песната вели дека нејзиниот син денеска ќе имал 16 години и верува дека токму тој е ангел чувар на нејзиниот брат кој има токму 16 години.

Потресната песна претставува вовед во нејзиниот нов албум  “Pinkprint“.

Слушнете ја потресната песна на Ники Минаж.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1