Шабан со шокантна изјава: Уште не знам кој ја затрудне ќерка ми!


Кралот на народната музика Шабан Шаулиќ вели дека се уште не открил со кого забременила неговата ќерка Илда.

Пејачката му открила дека е во четвртиот месец од бременоста и дека на лето ќе се породи, но не му кажала кој е таткото.saban ilda

-Не знам со кого Илда затруднела бидејќи не ме запозна со таткото на своето дете. Се надевам дека ќе ме запознае.

Не направив веселба кога дознав дека е бремена, но се разбира дека ќе прославам како што треба, има време. Ако таа е среќна, јас сум најсреќниот човек на светот, додаде тој.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1