Што нема да видиме: Доказ за невиност на Фејсбук


Доказ за невиност на првата брачна ноќ…  Србин, со слика на Фејсбук се пофали дека девојката која ја оженил на 28 години уште била девица. 

10817192_10152869305744017_1861132588_o

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1