Синот на Драган Бјелогрлиќ во голема жешка акција во серијата „Сенки над Балканот“ (ФОТО)


Синот на познатиот српски актер Драган Бјелогрлиќ овие денови е топ тема во сите медиуми откако во јавноста се појавија сцени во кои одлично ги покажува своите актерски вештини.

Имено синот на познатиот актер Драган, Алексеј Бјелогрлиќ се појавува во вториот дел од играната серија „Сенки над Балканот“ каде глуми млад боксер кој има важен меч за новогодишната ноќ.

Сепак пред самиот меч тој завршува во интимен однос со Сандра која е Бугарка со низок морал на жена која се продава за пари.

Младиот актер веќе на почетокот на една од епизодите има интересна интимна акција со неа, а поради тоа стана и топ тема во јавноста.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1