Скијањето е спорт за богати – еве ги цените на ски картите за оваа година во Маврово


Цени слични како ланските, но со поволност за ранобудните. Да се надеваме дека снегот ќе ги послужи годинава. Клик на сликата подолу за да ги видите деталите.

dfas23

Press24

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1