Смирување на годината- Џенифер Анистон прва ѝ прозборе на Анџелина


Дали Џенифер Анистон и Анџелина Џоли конечно се смирија? Добро информирани извори тврдат дека информацијата е точна.

Процесот на помирување се одиграл на забавата која ја оргранизирала Reese Witherspoon, пишува американскиот таблоид Woman’s Day.

Двете актерки поминаа повеќе од една деценија избегнувајќи се, ама и двете прифатија да дојдат на роденденската забава на својата колешка, која им помогна да ги закопаат секирите.

“Рис со години балансираше меѓу нив две и секако дека не и беше лесно, сепак одлучии двете да ги пoкани на роденденот“, вели изворот и додава дека Анистон прва се доближила до Џоли и прозборела со неа.

“Во тој момент, се чинеше дека сите очи се вперени во нив две, и се чувствуваше тензија. Името Бред Пит не се спомнуваше, но Анџелина наводно изјавила дека и е криво што Џенифер се раздвоила од Џастин.

Од друга страна портпалорот на Анистон демантираше дека до оваа средба воопшто дошло.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1