Со семејна фотографија Иванови ја честитаат Новата 2019 година


Претседателот Ѓорѓе Иванов, заедно со неговото семејство објавија честитка по повод Новата 2019 година.

Ви посакуваме многу здравје, радост и среќа. На секој предизвик да одговорите со мудрост и со добрина. Од сè срце ви посакуваме Среќна нова 2019 година!Семејство Иванови – напишаа тие на Фејсбук.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1