Србин терал дете да гледа порнографија и да го задоволува


Полиција поднесе кривична пријава против лицето Г.Б (47) од Суботица поради сомнение дека извршил кривично дело.velika-britanija-pedofil-1328585176-31983

Тој се терети за допирање на интимните делови на седумгодишно дете и прикажување порнографски материјали, како и за искористување деца за порнографија.

Г.Б пред детето ги соблекол пантолоните и го допирал, го приморувал да гледа видео-снимки со порнографски содржини.

Овој монтрум се очекува да добие затворска казна.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1