Стриптиз на пасошка контрола (Видео)


Некои луѓе не ја сакаат контролата на аеродромите. Еден патник на аеродромот „Пулково“ во Санкт Петербург направи целосна шоу програма, со цел да покаже колку тоа го нервира.aerodrom-kontrola

Кога дошол до скенерот, почнал да ги соблекува кондурите, ременот, но тој не застанал тука. Додека припадниците на аеродромските безбедносни служби гледале со неверување, човекот ги соблекол и панталоните, кошулата, џемперот па дури и долната облека.

Кога останал „како од мајка роден“, поминал низ детекторот за метал. Но, потоа дошла и полицијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1