Tag Archives: denev

Катрин Денев се растажи на пресот во Битола

Француската филмска дива Катрин Денев, која е главна гостинка на 33 македонски филмски фестивал Браќа Манаки Битола, денеска во 11 часот одржа прес конференција во големата сала на Домот на културата во Битола.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1