Tag Archives: kralica

Видео: Ова е човекот кој што слета облечен како кралицата на отворањето на ОИ

Гери Конери човекот кој што во јавноста е познат по скокот од хеликоптер во „брдмен“ одело и кој што слета без падобран, ја одглуми вчера британската кралица Елизабет втора, за време на отворањето на олимписките игри во Лондон.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1