Tag Archives: smeski

Смешки ОИ: Германецот со нацистички поздрав, Кралицата си ги чисти ноктите, србите и хрватите, да ти е мерак да ги слушаш итн (фото – видео)

Лондон можеби не успеа да го засени Пекинг во велемајсторството во отворањето на ОИ, но сигурно го надмина со глупостите кои што се случија вчеравечер.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1