Tag Archives: ubijte se doma

Убијте се по дома – скандалозна кампања во метро во Лондон (Фото)

Градот Лондон покрена необична акција, која последните неколку денови ги шокираше луѓето, кои што го користат метрото во тој град.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1