Tag Archives: возење

Бензинот поскапе еве како да возите економично – совети од Гинисов рекордер!

Прво, не морате да возите без клима уред, без радио или пак, не дај боже со изгаснати светла. Значи треба да бидете економичен зад воланот, а не мизерно смешен.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1