ТАЖНА ВЕСТ: Ова е младиот полицаец кој вчера загина на патот Охрид – Струга


Полицаецот А.С. кој бил на возраст од 25 години вчера го загуби животот во тешката сообраќајна несреќа која се случи на патот Охрид – Струга.pregpepthyrj-460x400

Тој загина во сообраќајна несреќа на патничко возило и моторцикл што се случи вчера на стариот пат Охрид – Струга во близина на аеродромската писта управувајќи го мотциклот

Според информациите кои за Охрид1 ги потврдија полициски извори, загинатиот почнал со служба во Полиција пред неколку месеци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1