Тело на маж виси обесено на дрво во паркот спроти Нова Македонија во Скопје


policijayetiНепознато машко лице утрово било пронајдено обесено на дрво во паркот на булеварот Мито Хаџивасилев Јасмин спроти зградата на Нова Македонија во центарот на Скопје.

Како што дознава Press24 од полициски извори станува збор за повозрасно машко лице кое било пронајдено обесено утрово околу 8:20 часот. Од полицијата ја потврдуваат оваа информација и велат дека во моментов се врши увид. Се уште нема инофрмации за идентитетот на човекот.

Прес24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1