Тијана се огласи по пишувањата дека се разведува


Популарната пејачка се огласи по повод пишувањата на медиумите дека се разведува од сопругот Милан по 15 години брак.

Брачниот пар кој го има шестгодишниот син Вук, веќе некое време се соочува со проблеми, кои судејќи според се, не можат да се разрешат. Во прилог на тоа оди и фактот дека популарната Македонка е видена како го напушта семејниот стан во Вождовац, но својот приватен живот одбива да го коментира, па за тоа не разговара ниту со мајка и.

-Тоа е моја работа за која разговарав само со сестра ми Тамара. Дури ни мојата мајка не знае што се случило. Не сакам да зборувам за тоа низ што минувам- рекла Тијана за магазинот Хело.tijana-milan

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1