Три дена не се вратило дома, полицијата трага по 19-годишно момче


Педесет и три годишниот С.С. вчера во Полициското одделение Петровец пријавил дека на 4-ти месецов исчезнал неговиот 19 годишен син М.С.

Според пријавата момчето околу 11:30 часот од домот се одалечило во непознат правец.

Се превземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1