Трудница се убила поради шала на сопругот


Pregnant_Women-1
Мишел Еклипс (21) од Филипините, извршила самоубиство, откако нејзиниот сопруг и испратил порака во која ја известил дека ја остава 
Телото на несреќната жена било пронајдено во подрумот од нејзината куќа. Мишел сериозно ја сфатила пораката од нејзиниот маж.
Полицијата потврди дека Мишел пред да се обеси напишала дека ставот на нејзиниот сопруг спрема родителството ја тера во очај, и дека нејзиниот сопруг не се трудел доволно за иднината на нивното дете.
Медиумите известуваат дека починатата трудница, пред неколку месеци се доселила во градот Манила.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1