ВИДЕО: Го фати сопругот како ја изневерува – љубовницата ја фрли во провалија


Лисете Лупо Мамани, мајка на четири деца, го фати својот сопруг Ренза како ја изневерува со 25-годишната Бруна Моралес. Разбеснетата сопруга реши сама да се пресмета со љубовницата, туркајќи ја од работ на еден провалиски гребен.

21.06.vprovalija1Сето ова се случи во перуанскиот град Ареквипа. Мамани ја зграпчи Моралес за косата и буквално ја одвлечка до работ од гребенот, па без воопшто да размислува ја фрли во провалијата.

За среќа, провалијата не била многу длабока, речиси 6 метри, па Моралес го преживеа падот и се здоби само со повреди. После инцидентот таа беше префрлена во болница.

Сопругот ја сфати својата грешка, па ја молеше Мамани да му прости за истата:

„Те молам, клечам пред тебе да ми се вратиш. Ти и нашите деца се единственото што ме интересира. Без вас сум никој и ништо. Те молам да ми простиш. Направив голема грешка“, беше дел од неговиот покајанички говор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1