Видео: Интересни идеи за бојадисување уникатни велигденски јајца


9098074-thai-designs-on-easter-eggsКако да направите интересни и несекојдневни бојадисани велигденски јајца – еве две видео идеи кои се едноставни и навистина уникатни. А во продолжение и неколку идеи како да ги израдувате дечињата со креативни идеи за велигденски јајца.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1