ВИДЕО: Излупете КАЛИНКА без да се направите ,,бербат,,


 

Калинката е здрава, богами и вкусна, но вистинска мака е како да ги извадите малите црвени вкусни зрнца – а да не се направите ,,бербат,, и вие, а и се околу вас. Посебно што флеките од Калинка тешко излегуваат.

Ова видео ќе ви го олесни животот ако сте љубител на калинки – навистина сензационален, лесен и многу брз начин како да ја излупите калинката.

п.с Пробавме и навистина функционира 😉

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1