ВИДЕО: Каролина ќе се мажи?


Македонската убавица и пејачка Каролина Гочева гостуваше во шоуто Еден на Еден и откри мошне интересни приватни детали.

karolina goceva

Поради нејзината баба, како што вели во најавата за ова популарно шоу, Каролина реши да стапи во брак!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1