ВИДЕО: Луд или храбар – Нема да ви се верува колку вози на снег овој скопјанец


Скопски Албанец сее страв на автопатот Тетово Скопје. Додека државата се мачи да ги оспособи патиштата, тој на снегот вози со неверојатна брзина од 140 километри на час, пишува Алмакос.kilometraza

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1