ВИДЕО: Новинарска екипа доживеа хорор, вперен пиштол кон нив


Непознат маж вчера со пиштол во рака пришол и се заканил на телевизиска екипа на Радио-телевизија Војводина која се уклучувала во живо, пренела денеска телевизијата.zakana-novinarka-pistol-640x362

Мажот го извадил пиштолот пред новинарката и пред камерата што е забележано и на видеото, а веднаш потоа побегнал.

Радио-телевизија Војводина поднела пријава до Министерството за внатрешни работи, по што тоа работи на расчистувањ на случајот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1