ВИДЕО: Попушти насипот на Сава кај Бијељина


Brana-Sava-Bijeljina

Бијељина, Република Српска пукна браната и тоа на 4 места

Во тек е евакуација на населението

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1