Видео: Прасе херој – спасило коза од сигурна смрт


 

Ова прасе е вистински херој. Спасило коза од сигурна смрт.

Козата почнала да се дави, а прасето скокнало во вода да ја спаси.

Погледнете ја оваа неверојатна снимка.

 

Tags: ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1