ВИДЕО: Српската полиција го скрши од ќотек братот на премиерот Александар Вучиќ


Ексклузивна видео снимка како српската полиција го напаѓа братот на премиерот Александар Вучиќ се појави во тамошните медиуми

vucic

Српската полиција денеска го претепала Андрија Вучиќ, брат на премиерот Александар Вучиќ, кога тој со своите телохранители се обидел да помине покрај полицискиот кордон кој ја обезбедувал Парадата на гордоста што денеска се одржа во Белград.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1