Во спиење починало бебе родено пред три недели


Мајка од Скопје вчера пријавила дека кога станала од спиење околу 09.30 часот забележала дека нејзиното три недели старо бебе не давало знаци на живот.

Семејството живеело на улица Брсјачка Буна во Скопје.

МВР информира дека по наредба на јавен обвинител, телото на починатото бебе било дадено на обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1