(Во живо) Прес на министерот Филипче, нови 24 заболени


Проследете ја во живо прес-конференцијата на министерот за здравство Венко Филипче, по најновиот биланс на заболени од корона вирус, кој денеска до 12 часот, изнесува 201.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1