Жена и малолетно дете каснати од кучиња во Скопје


Во вторникот во 13.50 часот било пријавено дека Б.Т. истиот ден околу 13,00 часот на улица „Антон Попов“ во Скопје била касната од куче.

Исто така вчера, А.Ж.С.(36) од Скопје пријавила дека околу 20.30 часот на улица „Бојмија“ во Скопје нејзиното малолетно дете било каснато од куче-скитник.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1