Даре го предизвика Иван исцелителот на двобој – му ги откри финтите (Видео)


ivan i sisetoИван исцелителот е познат по тоа што објавува видеа од ,,финти,, за кои тврди дека се посебни моќи кои ги поседува.

Даре или има исти моќи како Иван исцелителот или пак му ги провалил финтите? 🙂 🙂

Како и да е тој го направи ова видео со кое го разобличува Исцелителот – и го повикува на двобој. – Видеото е подолу.

Но тоа не е се – Иван го видел видеото и на својот фејс напишал дека бидејќи бил многу популарен, некои го имитирале и сакале да приграбат дел од неговата голема слава. А потоа дури и влегол во дуел со младото момче кое му понуди да го снима за да докаже пред светот дека навистина има моќ, а не дека се служи со евтини трикови. На тоа Иван му одговара дека нема потреба да се снима бидејќи за него се снимале дури и 5 филма во Холивуд и 250 документарци од светски телевизии 🙂 🙂 🙂

ivan vrakja

Погледнете – 🙂 🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1