Емили Ратајковски се омажи после само неколку недели врска


Емили Ратајковски ги изненади своите обожаватели со веста дека се омажи. По само неколку недели врска, 26-годишниот модел стапи во брак со актерот и продуцент Себастијан Беар-Меклард во Њујорк.

Атрактивната манекенка сподели фотографии од специјалниот ден. Невестата носеше костум од „Зара“, кој чини 7.180 денари.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1