Хорор: Ја продал својата ќерка во Црна Гора за 1000 евра


Полицијата на Подгорица поднела тужба и кривична пријава против 40-годишниот С.С. од Србија поради сомнение дека направил кривично дело „вонбрачна заедница во обид со малолетно лице“.Тој прифатил вонбрачна заедница меѓу малолетникот С.Б и неговата 14-годишна ќерка А.С., а за тоа добил паричен надомест од 1000 евра.

Полицијата веднша дознала за ова кривично дело и го уапсила С.С.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1