Манекенката Катарина Ивановска е бремена ФОТО


Македонската убавица со интернационална кариера има причина плус да ѝ се радува на Новата 2017 година. Имено,порталот Вистина.мк пишува дека Катарина со својот партнер Цобе, со кого веќе неколку години е во врска, го очекува своето прво дете.katerina

Убавата Катарина е во петтиот месец од бременоста.

Дали набрзо ќе има свадбени ѕвона на естрадата останува да видиме.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1