Пронајдени двајцата малолетници кои се водеа за исчезнати


Пронајдени се двајца малолетници кои претходно беа пријавени за исчезнати.

Имено, исчезнатите малолетници од Скопје вчера околу 13 часот и 30 минути на улица “Кеј 13-ти Ноември” во Скопје пронајдени се 15-годишниот Е.А. и 16-годишната Џ.К., кои претходно беа пријавени за исчезнати.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1