Замрзнато Охридското Езеро снимено под вода (ВИДЕО)


Дел од Охридското Езеро поради ниските температури замрзна, а охриѓанец сними како тоа излгледа под вода.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1