Зоврива пред ДИК – Граѓаните се собираат


Во секој момент расте бројот на граѓани пред Државната изборна комисија. Од минута во минута се повеќе луѓе со собираат за да го одбранат изборниот резултат.

Се скандира против Државната изборна комисија. Нашата екипа е на терен. Очекуваме повеќе информации наскоро.15541120102078760668851338444320069920855994n-93651

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1