37 годишен Виничанец се полил со бензин и самозапалил


37 годишен човек од виничкото село Трсино е хоспитализиран со изгореници.

Тој се полил со бензин и се самозапалил вчера околу 17 часот во дворот од сопствената куќа. Според првичните информации тоа го сторил поради фамилијарни несогласувања, јави Курир.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1