Сликање на дечиња со Пајо Паторот денеска во Сити Мол


И денеска викенд забава за дечиња во Сити Мол. Дечињата денеска ќе се забавуваат со Пајо Паторот, а ќе може и да се фотографираат со него.

Се најавуваат многу балони, детска шминка и забава за најмладите.

Забавите започнуваат во 12 часот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1