„Ако не се омажиш за мене ќе те заколам“ – хорор за келнерка на работа


37-годишен Србин е осуден во Австрија на осум месеци затвор бидејќи на келнерката од локалниот бар ја присилувал со нож на грло и, и се заканувал дека ќе ја убие ако не ја прифати неговата понуда за брак, пренесуваат австриските медиуми.

ikefwfokwpoagkpreo

Насилникот веќе неколку месеци секојдневно доаѓал во барот и, и досадувал на келнерката која уште од почетокот таа му дала до знаење дека не е заинтересирана за него, и дека има момче. Меѓутоа, тоа на него не му било доволно, туку продолжил со и досадува и отворено да и нуди секс, а секој ден станувал се посесивен и повлијателен. На девојаката и зборувал дека е заслепен од нејзините очи и убавина и дека сака венаш а ја носи во Србија и да се ожени за неа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1