Амстердам во Куманово – закупете кабина со секси девојка


Куманово станува Амстердам.

gbvvvfffdfКумановската дискотека Лолипоп за во сабота најавува забава под наслов „Red light street party“ на која се најавуваат посебни кабини како на познатата улица со црвени фенери во Амстердам.

Оние кои сакаат повеќе забава, ќе можат да си закупат и кабина со згодна деовјка. За останатите, влезот ќе биде само 100 денари. Забавата стратува на полноќ а музика ќе пуштаат ди-џеите Цобе и Стефано.

Прес24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1